Přihlaš se k odběru Katka cestuje!

    Je to tu! Protože náš blog bereme opravdu vážně, rozhodli jsme se ho zase posunout v bloggerských standardech  o kousek dál. Návštěvnost stále stoupá a Vás, čtenářů, každý den přibývá, a my jsme začali cítit potřebu dostat se k vám ještě o něco blíž. Jak to ale udělat? Přemýšleli jsme a přemýšleli... a pak nás to napadlo! Mailing list Katka cestuje v čele s naším newsletterem!


    A tak teď Vy, naši čtenáři, kteří se na naše stránky rádi vracíte, máte možnost přihlásit se k odběru našeho zpravodaje a stát se členy našeho mailing listu. Co z toho kromě skvělého pocitu, že jste nám udělali mega radost budete mít?
  • - pravidelné měsíční newslettery ve vaší e-mailové schránce
  • - upozornění na důležité novinky
  • - aktuální informace a fotky z našich cest, které ještě nebyly zvěřejněny
  • - speciální soutěže
  • - členské výhody
  • - pro VIP členy pohledy z našich cest
    Protože náš blog neprodává žádné produkty, nemá žádné sponzory a vše zkrátka děláme jen pro Vás a pro naši radost, nemusíte se bát, že by Vám chodil nějaký nechtěný spam nebo bychom se Vám snažili nacpat nějaké zboží či služby. Vše bude přímo k věci - k našemu blogu a cestování. A kdyby se to třeba někdy změnilo, kdykoliv se můžete z našeho mailing listu s okamžitou platností odhlásit (uděláme ale maximum proto, aby Vás to ani nenapadlo!). 

    Nemusíte se bát, Vaše emaily pro nás budou nesmírně cenné, takže je rozhodně nebudeme nikomu dávat, prodávat ani jinak dál šířit. Náš mailing list pracuje přes prověřený server MailChimp, který má přísná bezpečnostní nastavení , která nejde nijak obejít ani nabourat. 

   Všechno je teď ještě u zrodu, ale protože máme s naším blogem velké plány a jeho zářná budoucnost se před námi začíná pomalu rýsovat, odběratelských výhod bude postupně přibývat. Vy jako ti nejvěrnější, co jsou s námi od začátku, pak snadno získáte vstupenku do našeho VIP listu :)
  
   Jak se tedy stát odběratelem Katka cestuje? Napište svou adresu do okénka na konci tohoto článku (nebo na pravé straně našeho blogu nad archivem článků) a klikněte na tlačítko Přihlásit se. Na základě tohoto kliknutí Vám do Vaší schránky během několika minut přijde automatický e-mail (možná Vám poprvé spadne do spamu), kde budete požádáni k potvrzení vašeho odběru. To potvrďte a je to! Pak už jen budete čekat na první uvítací e-mail a užívat si všech výše zmíněných výhod. Nezapomeňte vždy při doručení e-mailu kliknout na "zobrazit externí obrázky", ať si můžete užívat ten design, který jsme při tvorbě e-mailu zamýšleli :). 

Takže na co čekat? Tři, dva, jedna, teď!

0 komentářů: