Zevrubný průvodce po blogu Katka cestuje


Ahoooj! Vítáme Tě na našem blogu a jsme nesmírně rádi, že jsi sem po bouřlivých vlnách internetu dosurfoval. V následujících řádcích Ti nabízíme stručný návod, jak se v našem blogu vyznat, abys neminul to, co Tě nějvíce zajímá a neztratil se tady.O čem je tedy náš blog?

Katka cestuje je blog o neutuchající lásce k cestování, blog o objevování dalekých krajin a kultur, které jde ruku v ruce s poznáváním sebe sama. Je to blog o cestách mimo komfortní zónu, protože ty nejlepší věci v životě začínají často právě až za její hranicí. A věřte, že pokud jste celý život zakořenění v této komfortní zóně tak silně jako já, tento chaotický, divoký a životaplný proud cestování vás naprosto strhne... To, jak celý tento blog vznikl si můžeš přečíst na stránce VZNIK BLOGU.


Kdo je Katka? 

Pokud se chceš dozvědět, kdo je Katka, která cestuje a Tomáš, který fotí, mrkni do odkazu O NÁS. 


Kde jsme všude byli?

Měli jsme to obrovské štěstí a čest, že jsme mohli společně procestovat tyto úžasné destinace, ze kterých s můžete přečíst naše podrobné cestopisy:
NOVÝ ZÉLAND (září 2013 - srpen 2014)
SAMOA (září 2014)
JIHOKOREJSKÝ SOUL (září 2014)
ANGLIE (únor 2015 - listopad 2017)
SRÍ LANKA (září 2015)
JAPONSKO (březen 2016)

Kde jsme teď?

V únoru 2015 jsme se přestěhovali do jihoanglického BRISTOLU, kde v současné době žijeme.


Co dalšího můžete na blogu najít?

Spoustu zajímavých RAD A TIPŮ a nejrůznější INSPIRACI.


Jsme také na Facebooku?

No, jasně! Naše FACEBOOKOVÁ STRÁNKA má spoustu fanoušků, každý den sem přidáváme zajímavé novinky, odkazy a také soutěže. Najdete nás také na INSTAGRAMU a FLICKRU. Videa z našich cest můžete zkouknout na našem YOUTUBE KANÁLU. Pokud se k nám chcete dostat ještě blíž, můžete se také přihlásit do našeho MAILING LISTU.1 komentář:


  1. I am extremely impressed with your writing talents as smartly as with the structure for your weblog. Is this a paid theme or did you customize it your self? Anyway stay up the excellent high quality writing, it is uncommon to peer a great weblog like this one today.. hotmail login

    OdpovědětVymazat