Vznik blogu


Tento blog původně vznikl jako prostor pro sdílení mých stručných cestovatelských zážitků s rodinou a kamarády, když jsem v září 2013 odjížděla na Nový Zéland. Neměla jsem v plánu ho psát pro širší veřejnost ani se v jednotlivých článcích tolik rozepisovat (proto první články nejsou zrovna dvakrát promakané). Brzy mě ale začal překvapovat poměrně vysoký počet shlédnutí a když se do mého (nejen cestovatelského) života připletl Tomáš, který mě v blogování vehementně podporoval a tajně hodil odkaz na pár fór, sledovanost šla nahoru raketovou rychlostí. Tato skutečnost mě motivovala zvyšovat četnost nových článků a dávat si na nich čím dál více záležet. Vzhledem k tomu, že psaní bylo vždycky mým koníčkem a mám vystudovanou žurnalistiku, měla jsem na čem stavět. Tomášovy fotky, které se staly neodmyslitelnou součástí našeho blogu, už byly opravdovou třešničkou na dortu, která vtiskla našemu blogu nezaměnitelnou podobu. 

2 komentáře:

 1. Ahoj, nový design velmi vítám. Konečně je to trošku přehlednější, než to minulé. Díky za sdílení jency.info ;-) Co bych vytkl, tak je občas čeština (hlavně shoda přísudku s podmětem) - zvlášť když píšeš, že máš vystudovanou žurnalistiku a taky některé (prozatím) nefunkční odkazy. Také písmo u některých nadpisů nepodporuje češtinu, což jde lehce rozpoznat , když je tam Č, Š, Ř, Ě apod. Např. OBLÍBENÉ PŘÍSPĚVKY
  Každopádně vám ale fandím ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, Jency. Jsme rádi, že se líbí.Je tu ještě hodně práce (viz. nefunkční odkazy). Přiznávám, že shoda mi někdy v návalu pisálské euforie uteče, ale snažím se to víc hlídat a i postupně opravovat starší příspěvky :) Písmo vím, že v některých prohlížečích zlobí, musím překódovat češtinu, ale kdybys používal Chrome, tak nic nevidíš :) Díky za podporu!

   Vymazat